ERAISIKUTE RAAMATUD
 
Sisuga tutvumiseks klikkige pildil. Tellimiseks valige soovitud kogus (–/+) ja minge Ostukorvi.
Toode Selgitus Hind Kogus
Vaata täpsemalt... Sõnad on vaid tuul...  (80 lk)

Autor Vallo Adamson.

Sõnad on vaid tuul… on üks luulelugu elust, kirest ja postkirest – oma olemuselt lihtne ja siiras, sõpradest inspireeritud ja neile tänukingiks mõeldud. Samas võib sealt leida stiili- ja sõnavihjeid teada-tuntud poeetidele, justkui püütaks nendega dialoogi astuda või siis vähemasti lugejale taas meelde tuletada ja äratundmisi, paralleele või ka ristumisi tekitada.
7.00
Vaata täpsemalt... Moodne perenaine  (336 lk)

Adeline Tannbaum (1864-1942) oli üks tuntumaid sõjaeelse Eesti Vabariigi majapidamis- ja keeduasjatundjaid. Tema raamatutele on köögis toimetamistel toetunud meie emad ja vanaemad. Tegemist on Adeline Tannbaumi viimase ja kõige mahukama keedu- ja majapidamisjuhi taastrükiga algupärasel kujul. Originaal ilmus 1937. aastal.
22.00
Vaata täpsemalt... Ohutu kodu  (312 lk)

Koostajad: Liina Sihver, Kuldar Hanstin, Madis Peil – Ten-Team OÜ; Mare Liiger, Margit Pärn – MTÜ Rahvakoolitus Elu; Signe Alliksoo – Dr. Signe Alliksoo Perearstipraksis OÜ.
Kasutatud ka Päästeameti, AS G4S Eesti ja Ragn-Sells AS materjale.
19.00
Vaata täpsemalt... Kõigest. Haikud  (96 lk)

Vallo Adamsoni esimesest luulekogust võib, nagu pealkirigi viitab, leida rohkelt sõnademängu ja selle taga peituvat maailma mitmetimõistetavust juhtides lugeja tähelepanu tõdemusele, kuidas kõik erinevad tõlgendused võivad samaaegselt olla "õiged". Lisaks on tunde- ja meeleolupilte, mis nagu jaapani joonistusedki püüavad mõne pintslitõmbega edasi anda tervet aastaaega, olustikku ja tundepuhangut ning mille loetud silpide vahelise ruumi saab lugeja täita oma küllusliku fantaasiaga. Samas aimdub nende tagant sageli ühiskondlikku allegooriat ja selle murepunktide nukrust.
Luulekogu ülesehituses on püütud järgida jaapani haikuluule kogude traditsioonilist vormi, tajudes mitte ainult selle välist vaid ka sisulist olulisust ja tähendust ning nähes selle ranges distsipliinis piirangute asemel korrastatuse võlu.
Raamat pakub avastamisvõimalusi neile, kellele meeldib romantika, aga ka filmid Indiana Jonesist või "Da Vinci kood". Kõigesse on peidetud tähendus, kõiges on kood.
6.14
Vaata täpsemalt... Ajakirjaniku surm  (200 lk)

Autorid Kaarel Kivi ja Klaara Kivi.

Sari "Eesti Kriminaalromaan".
7.67
Vaata täpsemalt... Meie küla kokaraamat  (176 lk)

Autorid Riin Ehin, Madis Peil, Aro Kütt.

"Meie küla kokaraamat" on ülevaade väikeses Pärnumaa rannakülas elavate-suvitavate inimeste tegelikest toiduvalmistamise viisidest. Raamatus leidub 100 retsepti, mis on meie külas tekkinud või uuesti meelde tulnud ning kümneid või lausa sadu kordi järele proovitud ning oma ajaloo jooksul just õigesse mõõtu lihvitud.
Kõikide toitude tooraine tuleb põllult, laudast, merest, järvest ja vallakeskuse poest. Seetõttu on paljud retseptid ka "säästuretseptid", kusjuures säästetakse vaid raha, mitte mingil juhul maitseelamusi.
19.11
OSTUKORV
Osukorvis: 0 toodet
Summa: 0.00
KUIDAS OSTA?
RAAMATUD
ERAISIKUTE RAAMATUD
LISAMATERJALID
KONTAKT